MÖBLER / Bord / Skrivbord 13242382
nr 1324 2382
Skrivbord
1920-/30-tal, Betsad Björk, intarsia. Bredd: 146, djup: 80 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:06:43
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr